2000 yılından bu yana bilişim sektöründe faal olan ekibimizle eğitim sektörüne de girerek, bilişim sektöründe aranan uzmanlar yetiştirmeyi hedefledik. Coder® Bilişim Akademisi, Microsoft, Oracle, Adobe, VMware başta olmak üzere bir çok vendorun eğitimlerini alanında uzman ve uzmanlıklarını sertifikaları ile kanıtlamış danışmanları ile vermektedir. Katıldıkları kurs programlarından başarı ile mezun olan kursiyerlerimiz vendorların sınavlarında da başarı göstererek dünya çapında geçerliliği olan bir çok sertifikayı almaya hak kazanmıştır. Bugüne dek onlarca kursiyerimiz mezun olduğu alanlarda iş imkanı bularak kariyerlerine bu alanda devam etmektedir.

Farkımız
Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana Coder Bilişim Akademisi için en önemli unsurumuz eğitimlerde en üst seviyede memnuniyeti sağlamak olmuştur. Coder Akademi 2015 yılı itibari ile dijital dönüşümünü tamamlamıştır. Dijital dönüşümü ile gelen yeni hizmet modeli ile 2017 yılında Microsoft Türkiye tarafından ödül almıştır. Coder Akademi çevrim içi yazılım ve IT eğitimleri sunan bir girişim. Uzaktan eğitim modelimiz; canlı dersler, video kayıtları ve sürekli eğitmen desteği ile beslenen bir eğitim sürecini temel almaktadır.
Eğitimlerimiz uzaktan eğitim yöntemi ile canlı olarak yapılmaktadır

Sanal sınıflarımızda gerçek sınıf ortamını aratmayacak araçlar bulunur. Beyaz tahta, sesli ve yazılı iletişim, ekran paylaşımları, sunum ve dosya paylaşımları gibi

Canlı eğitimlerimiz sırasında eğitmeninize sesli ve yazılı olarak sorularınızı sorabilir, bilgisayar ekranınızı paylaşabilirsiniz

Eğitimlerimiz sanal sınıflarımızda gerçek sınıf ortamında olduğundan çok daha interaktiftir. Eğitmeninize sesli ya da yazılı sorularınızı sorabileceğiniz gibi eğitmeninizin izni ile kendi masaüstünüzü sınıf ile paylaşabilirsiniz. Böylece eğitmeninizde sizin uygulamanızda takıldığınız noktalarda size rahatlıkla yardımcı olabilir.

Eğitimlerin video kayıtları da erişiminize sunulur. Videoları ve eğitim notlarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tüm canlı eğitimlerimiz uzaktan eğitim sistemimiz tarafından kayıt edilir. Böylece dersteki tüm etkinlikleriniz dahil (yazılı ve sesli sorularınızdan ekran paylaşımlarınıza kadar) video kayıtlarını daha sonra dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Eğitmeniniz video kayıtlarını ve ders notlarını paylaşır paylaşmaz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Derse katılamadığınızda ya da ders içerisinde tekrar etmek istediğiniz bir konu olduğunda dilediğiniz kadar tekrar etme imkanınız olur. Sınıf eğitimlerine kıyasla tekrar edebilme imkanınız sayesinde eğitim süreciniz çok daha başarılı geçer.

Ders saatleri dışında da eğitmeninize ulaşabilirsiniz

Ders dışında da çalışmalarınızı yaparken takıldığınız her noktada eğitmeninize e-mail ile ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde eğitmenlerimiz tüm e-postalara hızla dönüş yapmaktadırlar.

Öğrencilerimiz uygulamalarını ders saati dışında yaparlar.

Sınıf eğitimlerinde uygulama çalışmaları ders saatlerinde sınıfta yapılmaktadır. Bu yüzden eğitim süreleri oldukça uzatılır. Bu da öğrenciye maliyet olarak yansıtılır. Uzaktan eğitim sistemimizde uygulama çalışmaları ders saatleri dışında yapılır. Takıldığınız her hususta eğitmeninizden ders saati dışında da destek alabilirsiniz. Böylece kısa sürede daha çok bilgi ve deneyim elde edersiniz.

Eğitimlerimiz uluslar arası standartlarda ve en yüksek kalitede, alanında uzman yetkili eğitmenler tarafından verilmektedir
Kimler bizden eğitim alıyor ?
Firma olarak hem kurumsal hem bireysel online eğitimler vermekteyiz. Katılımcılarımız kurslarımıza dünyanın her yerinden katılım sağlayabilirler.
Memnuniyet takibi
Eğitimlerimiz süresince anket çalışmaları uygulanmakta ve katılımcının memnuniyeti ölçümlenmektedir. Sürekli yapılan bu anketlerin sonucunda Coder Akademi’deki memnuniyet oranı %97’dir. Coder Akademi’de katılımcıların kazandıkları bilgi ve birikimler sürekli olarak örneklemeler ve testler ile ölçümlenmektedir.
Diğer
Coder Bilişim Akademisi ile dünya standartlarında kabul görmüş müfredatlar ve uzmanlığını kanıtlamış eğitmenler eşliğinde eğitiminizi alacak ve edinmiş olduğunuz sertifikasyon, bilgi ve tecrübeler sayesinde bilişim sektörünün aranan isimlerinden biri olacaksınız. Teknoloji size esneklik kattığında anlamlıdır. Nerede olduğunuz ya da hangi cihazı kullandığınız farketmez. Coder online eğitimleri ile her zaman yanınızdadır.
iptal-ve-iade