Coder'i internette arama yaparken keşfettim. Benden önceki kullanıcı yorumları kursa güvenmem de çok etkili oldu. Eğitim herkesin anlayacağı şekilde basit ve gerçek hayat senaryoları üzerinden örneklendirilerek daha anlaşılır bir şekilde işlenmiş ve örnekler sürekli üzerine yeni şeyler kattığı için birbirini bağlayıcı şekilde..Durum böyle olunca daha fazla şey öğrendim. Hizmetten çok memnun kaldım, Sadece dil değil aynı zamanda iyi bir programcı nasıl olmalı bakış açısını bana kattılar. Eğitmenimiz Ahmet Bircan konusunu gayet hakim bir kişi ve sadece dersi anlatayım geçeyim tarzında değil de bu konuyu en iyi şekilde nasıl öğretirim şeklinde yaklaştı. Eksik kaldığımız yerlerde bize ekstra dersler verip, konunun gerçekten anlaşılması için uğraş verdi. Daha önce haberdar olmadığım ve bu eğitimin bir parçası olmayan tasarım desenleri vs. gibi şeyler hakkında bahsedip araştırmacı yeteneğimi ortaya çıkardı ve bu da bir yazılımcı olmam için bana yön verdi. Şu an sadece bitirme ödevi kapsamında olan bir E-Ticaret sayfası yapıp, bunu aynı zaman da mobil platforma taşımak için uğraşıyorum. Coder ' in eğitim sistemine başlarken gerçekten çok kuşkuluydum. Çünkü bana sadece programı nasıl yazarım bilgisini verecekse başlamak istemiyordum. Ama eğitimler bunun dışında nasıl bir programcı olmalıyım bunun cevabını verdi. Bu da benim tam da istediğim şeydi. Kendime olan güvenimi yerine getirdi. Artık daha iyi, daha temiz kodlar yazıyorum ve ilerde de daha da iyisini yapacağımı düşünüyorum.


Coder Akademi ile internette Mvc Core eğitimi ile araştırma yaparken karşılaştım. Aldığım hizmet ile verdiğim eğitim ücretinin karşılığını fazlası ile aldığımı düşünüyorum. Eğitim sistemlerinin gayet başarılı ve normal sınıf ortamından farksız olduğunu düşünüyorum.Ahmet Bircan hocam, eğitim konusuna oldukça hakim. İletişimi oldukça iyi. Bana kursun dışında yazılımcı olma yolunda da birçok şey kattı. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Şu an endustrirehberi.com adlı bir projem var. Kağıt üzerinden, bu projeyi diğer firma rehberlerinden ayıracak bir çok özellik kattım. Ancak genişleyebilir bir alt yapısının kurulması açısından aldığım eğitimin çok faydası oldu. Bu projenin en önemli özelliği iş profesyonellerinin de işin bir parçası olması. Tabi mobil dahil bir çok yazılım teknolojisine ihtiyaç duyulacak bir proje. Yolunuz açık olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Daha çok iş birliğimiz olacak gelecekte :)


Coder Akademi ile lise dönemlerinde tanıştım. Bu alana ilgim vardı ve sayelerinde kendimi çok hızlı geliştirdim. Şu an üniversitede bilgisayar programcılığı okuyorum. Derslerime o kadar fayda sağladı ki sınıfımda en bilgili kişi benim diyebilirim. Ahmet BİRCAN eğitmenimizdi. Bilgiyi aktarabilmesi ve doğru yönlendirmeleri sayesinde şu an üniversitede okuyor olsam da kendime ek gelir sağlayacağım freelance işlerde yapabiliyorum. Eğitim sistemleri bana aldığım kursu defalarca tekrar edebilme, takıldığım hususlarda eğitmene ulaşma imkânım sayesinde hızlıca ilerleme şansı tanıdı. Kesinlikle bu alana ilgisi olan, nereden başlayacağını bilmeyen ve hızlı ilerlemek isteyen herkese Coder’e tavsiye ederim.


Coder Akademi ile internet üzerinden tanıştım. Başlangıçta kayıt olurken bazı endişelerim vardı. Fakat kursun eğitmeni Ahmet BİRCAN ile tanışıp konuştuktan sonra hiçbir endişem kalmadı. Gerçekten vakit zaman sıkıntısı olmadan ve her şeyi rahatlıkla sorup dönüş alabileceğiniz bir sisteme sahipler. Ahmet Bey’e ve Özlem Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Ekip olarak size o sıcaklığı hissettirmeleri ve ilgili olmaları ayrıcalıkları. Bu eğitim bana çok fazla artı kattı diyebilirim. Hatta ilk eğitimi aldığım gibi bir internet sitesi yaptım ve onun satışıyla eğitim masrafımı çıkarttım. Her şey için teşekkür ediyorum.


Web sitesi ya da masaüstü uygulamalar için gerekli bilgileri veren eğitmenlerimize teşekkür ederim. Coder Akademi’nin sürekli kursiyerleri ile iletişim içerisinde olması ve eğitmenimize her zaman kolay ulaşabilmemiz benim için çok önemliydi. Eğitmenimiz yeni yazılım teknolojileri konusunda ders girişlerinde bilgiler aktardı. Online olarak ders işlemek daha güzel. Sınıf ortamında aldığımız eğitimden hiçbir farkı yok. Aldığım eğitim sayesinde kurumsal şirketler için proje çalışmalarına başlayacağım. Şu an tasarım aşamasındayım. Yakın zamanda projeme başlayıp, değerli eğitmenimizle paylaşacağım.


Coder Akademi ile internette araştırma yaparken tanıştım. Katıldığım en iyi online eğitimdi. Ahmet BİRCAN hocamız gayet mantıklı ve sürdürülebilir bir sistemle eğitime devam etti. Aldığım hizmetin tamamından memnunum. Konuşmalarımızın hepsinin aynı doğrultuda ilerlemesi, sürekli danışarak programların hazırlanması ve özellikle kursa başlamadan önce başka eğitimlerin deneme dersine katılım gerçekleştirebilmek ve sistemi tanımamıza yardımcı olunması Coder’in güvenli bir hizmet verdiğinin kanıtıdır. Eğitim videolarının portaldan takip edilebilmesi gayet güzeldi. Tek eksiği dersler çok sık ve dolu geçiyordu çalışanlar için takip edilmesi zordu fakat öğrenme isteğine engel olacak bir eksik değil bu tabiki. Ahmet bey sadece eğitimler değil kişisel sorunlar ve gelişimimiz için de ne gerekiyorsa eğitim süresince elinden geleni yapmıştır. Kendini çok iyi bilen ve gerçekten sektörün en önemli bilgilerini barındıran biri ve her derse özenle hazırlanıp bizlere en iyi şekilde destek verdiği için teşekkürler. Bana katmış olduğu en önemli şey analitik düşünme becerisidir. Eğitim süresince hocamızla beraber birçok uygulama da yaptık. Şu an kendi e-ticaret sitemi kurmak için hazırlanıyorum. Coder Akademi yazılım ve destek eğitimleri bölümünde ülkemizde gerçekten kusursuz bir faaliyet göstermektedir. Teşekkür ederiz.


Coder Akademi ile internet üzerinden tanıştım. Eğitim içeriği oldukça yararlıydı. Eğitimler örgün olarak zaman bulamayanlar için faydalı bir sistem. Ders dışı saatlerde de eğitmenin verdiği destek sayesinde yazılım geliştirme alanında büyük bir ilerleme kaydettim. Coder’a güvenme sebebim eğitmen (Ahmet Bircan) alanında uzman olmasıydı. Ahmet BİRCAN sayesinde ilk mobil uygulamamı çıkardım ve çok yardımcı olundu. Sadece eğitmen olarak değil aynı zamanda yazılım işini hakkıyla yapan, yardımsever bir abi edindim.


Kütahya/Tavşanlı Fen Lisesi’nde şuan 2. sınıfta okumaktayım. Coder Akademi’yle ilk tanışmamda tereddütlerim vardı. Fakat derslere başladığımız ilk 1 haftada gerek ders ortamı gerekse hocamızın bilgiyi aktarışı sayesinde güvenim artık tam. Eğitim sistemlerinde en beğendiğim yön ise hocamızın bir önceki ders konularının üzerinden geçerek tekrar etmesi. Ayrıca yazılıma yeni başladığım için anlamadığım konuları tekrar tekrar sormama rağmen hocamızın bıkmadan cevap vermesi. Öğrenci olduğum için çoğu canlı derse de katılamıyorum. Bu yüzden video kayıtlarından izleyerek tekrar ediyorum bu da benim için büyük bir artı. Herkese Coder’ı kesinlikle tavsiye ediyorum.


Bu yazıyı okuyorsanız siz de muhtemelen benim gibi piyasadaki en iyi yazılım kursunu bulmaya çalışanlardan birisiniz. Belki yazılım deneyiminiz var, belki bu dünyaya yeni giriyorsunuz. Beni sorarsanız bundan 7 ay önce, tam da pandeminin herkesi yeni vurduğu ve ilk karantinaların başladığı dönemde, ben de aynen sizin yaptığınız gibi piyasadaki en iyi yazılım kursunu aramaya başlamıştım. Daha önce hiç bir yazılım tecrübem yoktu. Zaman, para ve emek kısıtı altında en uygun kursu bulmaya çalışırken aslında eğitimin kalitesini belirleyen en önemli unsurun eğitimci olduğunu anladım. Her görüştüğüm yerden bana eğitim verecek olan kişinin CV’sini istedim ve çevremdeki yazılımcılarla telefon görüşmeleri yaptım. Bir aylık bir araştırmadan sonra hem iletişimlerindeki kurumsallık hem de araştırmalarımda gördüğüm başarıları beni Coder Bilişim Akademisi’nde son kararımı vermemi sağladı. “Microsoft Yazılım Uzmanlığı ve Xamarin ile Mobile Uygulama Geliştirme“ adındaki full paket kurslarını satın aldım. 7 ay önceki ben ile şimdiki duruma baktığımda ise verdiğim paranın, zamanın ve emeğe fazlasıyla değdiğini görüyorum. Bu yola sıfır kilometre başlayan biri olarak şimdi kendi işimle ilgili ihtiyacım olan web tabanlı bir yazılımı 2020 sene sonunda şirketime yeni yıl hediyesi olarak armağan etmiş olmanın heyecanı ve gururu içindeyim. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, Coder’ deki eğitmenlerin deneyimleri ve ders anlatma becerilerinin yanında sizlere her telefonunuzda özel sınıf açarak sorunlarınızla birebir ilgilenmeleri bence en büyük başarılarından biri. Üstelik aklıma takılan soruları bilgisayarımda kayıtlı olan geçmiş videoları izleyerek hala rahatlıkla çözebiliyorum. Para ve zamanı bulduktan sonra eğer emek harcamaya da razı iseniz Coder ile başlayacak hikayeniz sizin de en az benimki kadar güzel olacaktır ve harcadığınız her şeye değecektir. Ha bu arada derste yaptığımız küçük yarışmada pizza ödülü yollamaları da çok hoş bir jestti. Tekrar pizza için teşekkür ederim! :) Saygılarımla.


Coder Akademi ile google aramalarım sırasında karşılaştım. Aldığım hizmet ile ilgili, başarılı ve işini ciddiye alan bir ekibin tek çatı altında toplanmış olduğunu düşünüyorum. Eğitim sistemi gayet başarılı özellik ile eğitim sürecinde verilen extra destek hizmet anlayışı gayet güzel.. Eğitmenler ise oldukça profesyonel nokta atışı yapan insanlar.. Şuan üzerinde çalıştığım en az 5 projem var açıkçası..Gayet faydalı katılmak isteyen arkadaşlara şiddetle öneririm.


Coder Akademi ile yazılım üzerine kurs almayı düşündüğüm vakit, internetten araştırma yaparken tesadüfen karşılaştım. Telefonla bilgi almak için aramadan önce internetten biraz araştırma yaptım, Coder Akademi hakkında.Özlem hanım' ın Microsoft’tan uzaktan eğitim ile ilgili ödül aldığını ve Ahmet hoca hakkında yazılan yorumları okudum. Sonrasında telefonla görüşme yaptığımızda da sorduğum soruların cevaplarını net şekilde alabilmem güven verdi bana. Aldığım eğitimler boyunca edindiğim teknik bilgi ve tecrübeye ek olarak; insanın işini gerçekten severek ve önemseyerek yapınca her şeyin daha farklı olabileceğini öğrettiniz bana. Kurs süresince ara ara maille veya telefon aracılığıyla birebir görüşmelerle, kursun olabildiğince yüksek verimle geçmesi için geri-dönütler almanız benim gerçekten çok hoşuma gitti. Ve çevremdeki arkadaşlarıma da Coder Akademi’den sıkça bahsediyorum yeri geldiğinde, kulağınızı çınlatıyorum :) İnsanın konu hakkındaki bilgisi olması ayrı, bunu aktarabilmesi çok daha ayrı bir meziyettir. Eğitmenimiz Ahmet hoca da bunun yaşayan canlı örneğidir. :) Eğitim boyunca ders içi veya ders dışı soru işaretlerimizde yol gösterenimiz oldu sağolsun. Yazılım sektörü sürekli olarak gelişen, yenilenen bir sektör. Fakat temelini bildiğiniz zaman yenilenen şeyi anlamanız da kolaylaşıyor. Sürekli yenilenen bu sektörde bu teknolojileri kullanmanız gerekiyor. Yeni bir teknoloji gelince bunu en doğru kaynağa nerden ulaşıp kullanabileceğimizi öğretti. Hem balık verip, hem de balık nasıl tutulur'u öğretti yani. Henüz uzaktan da olsa tanışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim hocaam :) Şu an devam etmekte olan ASP.NET Core MVC projesi olarak Afet Bilgi Yönetimi sistemi üzerinde çalışıyorum. Sizler gibi işini severek yapan insanlara ihtiyacımız varmış. Yolunuz açık olsun inşallah :)


Coder Akademi ile uzaktan eğitim veren yazılım firmalarını internetten araştırırken tanıştım. Coder’in yetkili sınav merkezi olması ve Microsoft sertifikalı eğitmenlere sahip olması güven verdi. Benim için olumlu ve güzel bir tecrübe oldu. Uzaktan eğitim imkânı ile birlikte canlı dersler bittikten sonra öğrenci portalından işlenilen derslerin video kayıtlarına ulaşma imkânım sayesinde konuları pekiştirerek verimli bir eğitim dönemi geçirdim. Eğitmenimizin ders anlatışı ve konulara hâkim olması sayesinde kurs esnasında çok zorlanmadım ve derslere istekli katıldım. İlerleyen zamanlarda ilgimi çeken diğer eğitimlere de katılmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.


Üniversite öğrencisiyim. Coder’a güvenme sebebim kendileriyle tanıştığımda konuşmalarından ve duruşlarından bana istediğim eğitimin üstünde bir eğitim vereceklerini anlamam sayesinde oldu. Coder Akademi’nin eğitim sistemi alışılmışın dışındaydı. Bana balık tutan değil tutmayı öğreten bir sistemdi. Ben C# Programlama eğitimi aldım. Aldığım eğitim üniversitelerde verilen eğitimlerin kat be kat üzerinde. Bana bu eğitim ile birlikte algoritma mantığını da aşıladılar. Diğer programlama dillerinde C# kadar iyi olmasam da yazılan programı yorumlama yeteneğini kazandırdılar. Aldığım eğitim sayesinde şu an bir galeri otomasyonu üzerinde çalışıyorum. Gerçekten yazılımcı olmak istiyorsanız Coder Akademi’ye uğramalısınız. Size yolu göstereceklerdir.


Eğitimi tamamlamış kişilerin başladıkları işlere dair yorumları, eğitimi almadan önce güven kazandırdı. Sektöre yönelik gerçek hayattan örnekler ile pekiştirilerek anlatılan ve uygulamalar ile zenginleştirilen içerik sayesinde kaliteli ve verimli bir eğitim deneyimi oldu. Uzaktan eğitim sistemi sayesinde hala takıldığım konuları tekrar izleyebiliyorum. İş hayatında karşılaşacağım sorunların birçoğunu eğitmenin tecrübesi sayesinde görmüş oldum. Eğitim aldığım 2 arkadaşım ile birlikte kurduğumuz yazılım danışmanlık firmasında birçok projeyi başarı ile müşterilerimize teslim ettik.


Coder Akademi’yle internette yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştım. Ben ilk defa uzaktan eğitim aldım ve aldığımada hiç pişman olmadım. Gerçekten her anlamda çok iyi ilgileniliyor. Eğitim hizmetiyle ilgili genel olarak düşüncem ise benim için çok verimli bir süreçti. Çalışanlarda alanlarında oldukça uzmandı. Şu an bir blog projem üzerinde aldığım eğitimle kendimi geliştirmeye devam ediyorum.Ahmet ve Özlem hocama çok teşekkürler.


Coder Akademi ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Firmaya güvenme sebebim, kendilerine dilediğim zaman gece, gündüz ulaşabilmemdi. Uzaktan eğitim hizmetlerinden aldığımız canlı derslerin video kayıtlarının bize sunulması eğitimim açısından çok faydalı oldu. Benim eğitmenim Ahmet BİRCAN’dı. Farklı bir bakış açısıyla sorunlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini bize öğretti. Eğitim bilgisi oldukça fazla bir eğitmendi. Ben Web tasarım alanında kursa kayıt oldum ve kendimce siteler yaptım. Coder Akademi’nin öğrencilerine satıcı-müşteri ilişkisinden çok usta-çırak gibi bir muameleyle yaklaşmasını çok samimi buldum. Bundan dolayı herkese tavsiye ederim.


Coder Akademi ile Google araması sırasında tanıştım. Firmaya güvenme sebebim Microsoft sertifikalı eğitmenlere sahip olmasıydı. Aldığım hizmet ile ilgili düşüncelerim ise şöyle; Gerçek projeler geliştiren eğitmenlerin kalite farkı bariz belli oluyor. Beklentilerimin üzerinde bir eğitim deneyimiydi. Gerek eğitmen gerekse çalışanlar bakımından herkes çok nazik ve işinin uzmanı. Daha önce birçok farklı kurs almış biri olaraktan şunu söyleyebilirim ki mükemmellik detaylarda gizlidir. Bu eğitim sayesinde daha önce aldığım eğitimlerde atlanan ince detayları da öğrenme fırsatım oldu. Şu anda 1 adet masa üstü otomasyon programı, 1 adet online CRM programı üzerinde çalışmaktayım. Detay vermemekle birlikte gerek güvenlik, gerekse çalışma yapısı olarak artık yapabildiklerime göre değil, hayalime göre programlarımı şekillendirebiliyorum.


iptal-ve-iade