Pearson Vue Yetkili Sınav Merkezi

Sınav merkezimiz randevu ile çalışmaktadır. Sınavınızı almadan önce irtibata geçiniz

Coder® Bilişim Akademisi, Pearson VUE yetkili sınav merkezidir. Pearson VUE (Microsoft, HP, Cisco, EMC, IBM, Adobe, Apple vb) tarafından sunulan tüm sınavlara sınav merkezimizde girebilirsiniz. Sınavlar sınav merkezinde online olarak yapılmaktadır. Sınav sonunda sonucu hemen öğrenebilirsiniz.

Sınava girmek için ne yapmalıyım ?
Öncelikle sınavı satın almalısınız. Sınavlarınızı Pearson Vue web sitesinden satın alabilirsiniz. Sınavınızı internet üzerinden aldıysanız randevunuzu teyit etmek için bizimle 0850 532 444 9 iletişime geçmelisiniz.
Sınava giriş sırasında gerekli belgeler nelerdir ?
2 adet kimlik belgesi gerekecektir. Birincisi devlet onaylı ve fotoğraflı (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, vb.), ikincisi ise üzerinde imza veya adres bilgilerinizin bulunduğu (ehliyet, sigorta kimliği, öğrenci kimliği, kredi kartı vb.) olmalıdır.
Sınava girerken yanıma sözlük, hesap makinesi vs. alabilir miyim ?
Yanınızda getireceğiniz hiç bir yardımcı araç ve gıda maddesi sınav salonuna alınmayacaktır. Eşyalarınız anahtarı size verilecek kilitli bir dolapta muhafaza edilecektir. Sınav süresince ihtiyacınız olabilecek gerekli materyaller tarafımızdan belirlenen kurallar çerçevesinde sizlere sağlanmaktadır.
Sınav ücretleri ne kadar ?
Sınav ücretleri, girmek istediğiniz sınava göre farklılık göstermektedir. En doğru ve güncel bilgi için sınav sağlayıcılarının sitelerine bakabilir ya da Pearson Vue web sitesi'nden öğrenebilirsiniz.
Sınav sonuçlarını ne zaman öğreneceğim ?
Sınav sonuçları sınavınız biter bitmez hesaplanıp sınava girdiğiniz istasyonda görüntülenmektedir. Sınavdan sonra sonuç belgenizi test merkezimiz size basılı olarakta vermektedir.
iptal-ve-iade