20533D Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions

Uzaktan canlı
Dersler

Ders dışında
Eğitmen desteği

Canlı derslerin
Video kayıtları

Uygulama
Çalışmaları

Kurs Hakkında

Bu kurs, BT uzmanlarına Microsoft Azure'daki hizmetlerin nasıl sağlanacağını ve yönetileceğini öğretir. Öğrenciler sanal ağlar, sanal makineler, kapsayıcılar, web ve mobil uygulamalar gibi altyapı bileşenlerini ve Azure'da depolamayı, Azure AD'yi nasıl planlayıp yöneteceklerini ve şirket içi Active Directory etki alanları ile Azure AD entegrasyonunu nasıl yapılandıracaklarını öğrenirler.

Eğitim materyali olan Microsoft resmi ders kitapları ve online labları kullanılır. Her katılımcı kitap ile birlikte sertifika, %50 sınav indirimi ve 6 ay lablara sınırsız erişime sahip olur.

Bu kursta yalnızca uzaktan canlı eğitim verilir. Diğer eğitimlerimiz de olan video kaydı ve ücretsiz danışmanlık hizmetini içermez.

Kurs İçeriği

Katılımcı Profili

  • Completed the Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA) certification in Windows Server 2012 or Windows Server 2016.
  • Understanding of on-premises virtualization technologies, including: VMs, virtual networking, and virtual hard disks.
  • Understanding of network configuration, including: TCP/IP, Domain Name System (DNS), virtual private networks (VPNs), firewalls, and encryption technologies.
  • Understanding of websites, including: how to create, configure, monitor and deploy a website on Internet Information Services (IIS).
  • Understanding of Active Directory concepts, including: domains, forests, domain controllers, replication, Kerberos protocol, and Lightweight Directory Access Protocol (LDAP).
  • Understanding of resilience and disaster recovery, including backup and restore operations.

Sertifikasyon

Coder Bilişim Akademisi Sertifikasyonu

Eğitim sonunda canlı eğitimlere %80 devamlılık sağlayan öğrencilerimiz Coder Bilişim Akademisi Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Uluslar Arası Sertifikasyon

Eğitimini aldığınız teknoloji sağlayacısının uluslar arası sınavlarına girerek başarı sağlamanız durumunda ülkemizde ve dünyaca tanınan sertifikaları almaya hak kazanırsınız. Coder Bilişim Akademisi, Pearson VUE yetkili sınav merkezidir. Pearson VUE (Microsoft, HP, Cisco, EMC, IBM, Adobe, Apple vs) tarafından sunulan tüm sınavlara randevu alarak test merkezimizde girebilirsiniz.