Hakkımızda

2000 yılından bu yana bilişim sektöründe faal olan ekibimizle eğitim sektörüne de girerek, bilişim sektöründe aranan uzmanlar yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Coder® Bilişim Akademisi, Microsoft, Oracle, Adobe, VMware başta olmak üzere bir çok vendorun eğitimlerini alanında uzman ve uzmanlıklarını sertifikaları ile kanıtlamış danışmanları ile vermektedir. Katıldıkları kurs programlarından başarı ile mezun olan kursiyerlerimiz vendorların sınavlarında da başarı göstererek dünya çapında geçerliliği olan bir çok sertifikayı almaya hak kazanmıştır. Bugüne dek onlarca kursiyerimiz mezun olduğu alanlarda iş imkanı bularak kariyerlerine bu alanda devam etmektedirler

Farkımız
Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana Coder Bilişim Akademisi için en önemli unsurumuz eğitimlerde en üst seviyede memnuniyeti sağlamak olmuştur. Eğitimlerimiz uluslar arası standartlarda ve en yüksek kalitede, alanında uzman yetkili Microsoft eğitmenleri tarafından verilmektedir.Başlıca eğitim konularımız Yazılım Uzmanlığı, Veri Tabanı Uzmanlığı ve Sistem Uzmanlığı alanlarında gruplanmıştır. Bu eğitimler Microsoft, Oracle, Adobe gibi vendorların ürünlerinin eğitimleridir. Eğitimlerde vendorlarca sağlanan resmi kurs müfredatları uygulanmaktadır. Eğitimlerimizde bir çok konuda başlangıçtan ileri seviyelere kadar eğitimleri ayrı ayrı tercih edebilme olanağı sunmaktayız. Bu sayede katılımcılarımız yalnızca istedikleri alanda eğitim almakta ve zamandan da tasarruf etmektedirler. (C# .NET, ASP.NET, MVC, Java, iOS, Android, MSSQL Server, Oracle, T-SQL, PL/SQL, Windows Server, Active Directory, DNS, DHCP)
Kimler bizden eğitim alıyor ?
Firma olarak hem kurumsal hem bireysel eğitimler vermekteyiz. Kurumsal alanda KOSGEB’in %60 oranında eğitim desteğinden yararlanmak isteyen firmalar kendi personellerini yetiştirmek ve daha fazla verim almak için bize başvurmaktadırlar. Bireysel alanda ki eğitimlerimiz ise bilinçli üniversite öğrencileri ile bu alana meraklı olan ve kendini geliştirmek isteyen katılımcılarımızdan oluşmaktadır.
Memnuniyet takibi
Eğitimlerimiz süresince anket çalışmaları uygulanmakta ve katılımcının memnuniyeti ölçümlenmektedir. Sürekli yapılan bu anketlerin sonucunda Coder Akademi’deki memnuniyet oranı %97’dir. Coder Akademi’de katılımcıların kazandıkları bilgi ve birikimler sürekli olarak örneklemeler ve testler ile ölçümlenmektedir.
Diğer
Coder Bilişim Akademisi ile dünya standartlarında kabul görmüş müfredatlar ve uzmanlığını kanıtlamış eğitmenler eşliğinde eğitiminizi alacak ve edinmiş olduğunuz sertifikasyon, bilgi ve tecrübeler sayesinde bilişim sektörünün aranan isimlerinden biri olacaksınız.