Sınav Merkezi

Pearson Vue Yetkili Sınav Merkezi

Coder® Bilişim, Pearson VUE yetkili sınav merkezidir. Pearson VUE (Microsoft, HP, Cisco, EMC, IBM, Adobe, Apple vs) tarafından sunulan tüm sınavlara randevu alarak test merkezimizde girebilirsiniz. Coder® Bilişim sınav merkezi, resmi tatiller hariç, hafta içi mesai saatleri içinde sizlere hizmet vermektedir.

Sınava girmek için ne yapmalıyım ?
Öncelikle sınavı satın almalısınız. Sınavlarınızı internet üzerinden veya kursumuza gelerek satın alabilirsiniz. Sınavınızı internet üzerinden aldıysanız randevunuzu teyit etmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Sınava giriş sırasında gerekli belgeler nelerdir ?
2 adet kimlik belgesi gerekecektir. Birincisi devlet onaylı ve fotoğraflı (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, vs.), ikincisi ise üzerinde imza veya adres bilgilerinizin bulunduğu (ehliyet, sigorta kimliği, öğrenci kimliği vs.) olmalıdır.
Sınava girerken yanıma sözlük, hesap makinesi vs. alabilir miyim ?
Yanınızda getireceğiniz hiç bir yardımcı araç ve gıda maddesi sınav salonuna alınmayacaktır. Eşyalarınız siz sınava girmeden önce anahtarı size verilecek kilitli bir dolapta muhafaza edilecektir. Sınav süresince ihtiyacınız olabilecek gerekli materyaller tarafımızdan, belirlenen kurallar çerçevesinde sizlere sağlanmaktadır.
Sınav ücretleri ne kadar ?
Sınav ücretleri, girmek istediğiniz sınava göre farklılık göstermektedir. En doğru ve güncel bilgi için sınav sağlayıcılarının sitelerine bakabilir ya da sınava girmeye karar verdiğinizde bize sorabilirsiniz.
Sınav sonuçlarını ne zaman öğreneceğim ?
Sınav sonuçları sınavınız biter bitmez hesaplanıp sınava girdiğiniz istasyonda görüntülenmektedir. Sınavdan sonra sonuç belgenizi test merkezimiz size basılı olarakta vermektedir.