Yazılım Kurslarında Uzaktan Eğitimi Tercih Etmeniz İçin 8 Neden

Yazılım Kurslarında Uzaktan Eğitimi Tercih Etmeniz İçin 8 Neden

Coder Bilişim Akademi'sinden çevrim içi yazılım kurslarını alabilirsiniz. Uzaktan eğitim modelimiz; canlı dersler, video kayıtları ve sürekli eğitmen desteği ile beslenen bir eğitim sürecini temel alır.

Farklı bir uzaktan eğitim deneyimini Coder ile yaşayın!

1. Kariyer Danışmanlığı

   'Profesyoneller aracılığı ile en doğru kararı ver'

Yazılım sektöründe çalışmak istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yazılım projelerinde aktif senior ve danışmanlık görevleri yapmış, en az 5 yıl eğitmenlik tecrübesi olan profesyonel eğitmen kadromuzdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak nereden başlayacağınıza karar verebilirsiniz.

2. Uzaktan Canlı Eğitimler

   'Sınıf eğitimden farksız bir eğitim deneyimi'

Yazılım kursu ders esnasında eğitmeniniz ile interaktif etkileşimde olmanızı gerektirir. Soru sorabilmeli ve anında cevabını almalısınız. Haftanın belirlenen günlerinde yapılan canlı eğitimlerde sesli ve yazılı sorularınızı sorabilir, beyaz tahta, masaüstü ve dosya paylaşımları yapabilirsiniz. Yazılım kurslarımızda dersler uygulamalı olarak işlenir.

3. Video Kayıtları

   'Aldığın kursu ömür boyu tekrar et'

Kayıt olduğunuz yazılım kursunun canlı dersleri kayıt edilir. Dersten sonraki gün video kayıtları ve derste yapılan uygulamalar erişiminize açılır. tüm içeriği bilgisayarınıza indirebilir ve dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

4. Eğitmen Desteği

   'Ders dışında da soru sor, daha hızlı ilerle'

Eğitim süresince ders saatleri dışında da eğitmeninize sorularınızı sorup hızla yanıt alabilirsiniz. Böylece öğrenme süreciniz ders saatleri ile sınırlı kalmaz. Motivasyonunuz düşmeden hızla öğrenmeye devam edersiniz.

5. Tartışma Platformu

   'Arkadaşların ve eğitmenlerin ile fikir alış verişi yap'

Tartışma platformlarımızda sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenleriniz ile öğrendiklerinizi tartışıp fikir alış verişi yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

6. Profesyonel Eğitmen Kadrosu

   'İşi uzmanından öğren'

Coder Bilişim Akademisi eğitmenleri; eğitim verdikleri alanda saha tecrübesine sahip, uzmanlıklarını ve eğitmenliklerini sertifikaları ile kanıtlamış profesyonellerdir.

7. Güncel Müfredatlar

   'En güncel içerikle öğren'

Tüm eğitim müfredatlarımız ilgili teknolojiyi üreten vendorun resmi kurs müfredatları ve sektör gereksinimleri harmanlanarak oluşturulur ve sürekli güncel bilgiyi aktarır.

8. Sertifika

   'İş hayatında öne geç'

Yazılım kurslarımıza katılan öğrencilerimiz kurs sonun Coder Bilişim Akademisi tarafından düzenlenen sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Bu sertifikalar ile CV nizde aldığınız eğitimleri belgeleyebilirsiniz. Uluslar arası geçerliliği olan Microsoft, Oracle vb. vendorların sertifikalarını almak isteyen öğencilerimiz, Pearson Vue yetkili sınav merkezimizden randevu alarak sınavlarına girebilirler.

Son olarak yazılım ve bilişim kurslarımıza gözatmak isterseniz Buradan inceleyebilirsiniz.